02081 Киев, Сортировочная,2

+380445010924

www.agtplus.ua

О компании

 Компанія «АГТ плюс» успішно розвиває український ринок меблевих комплектуючих з 2003 року та представляє широкий асортимент продукції успішних міжнародних брендів: AGT, Ozer Celic, Decomax, Viole.


За цей час нам вдалося створити розгалужену дилерську мережу, розширити складську програму до 10 000 товарних позицій, і максимально наблизитися до споживача, відвантажуючи товар у понад 200 населених пунктів по всій Україні. Для клієнтів Києва та передмістя здійснюється доставка власним автомобільним транспортом. Ми не зупиняємося на досягнутому.

Створено сучасний он-лайн сервіс для користувачів всесвітньої мережі – постійно й оперативно обновлюваний  сайт www.agtplus.ua пропонує клієнтам ознайомитися з невичерпним переліком товарів та послуг, дізнатися про акції та новинки, перевірити наявність товарів на складі, сформувати замовлення, отримати консультацію, переглянути дизайнерські та конструкторські рішення меблів.

Компанією «АГТ плюс» напрацьовано великий досвід плідної і взаємовигідної співпраці з клієнтами на всіх рівнях – від потужних меблевих фабрик та гуртових дилерів до приватних майстрів й роздрібних покупців, окремим пунктом якої є надання конструкторської та консультативної допомоги стосовно усього спектру асортиментних товарів.

 

Для всіх бажаючих запроваджена можливість стажуватись та отримувати кваліфікаційний рівень на

підприємстві «АГТ плюс». Гостинно запрошуємо, зацікавлених в саморозвитку людей, побачити плоди реалізованих інновацій на власні очі: сумлінну працю нашої команди, направлену на постійний розвиток себе та компанії, підвищення якості виробництва та рівня обслуговування. Не зупиняючись на досягнутому і наслідуючи досвід світових компаній, ТОВ «АГТ плюс» впроваджує і постійно вдосконалює системи ощадливого виробництва «5S» та «кайдзен», які допомагають розвинути не тільки нашу компанію, а і Україну в цілому.

 

ТОВ «АГТ плюс» є активним членом Української Асоціації Меблевиків. Місія УАМ : Створення галузевої, компетентної громадської організації, за допомогою якої її члени отримують можливість відстоювати інтереси галузі перед державою і монополіями: суспільству - робочі місця, споживачу - якісну продукцію, а Державі - податки і  конкурентоспроможний продукт виробництва. Запрошуємо усіх приєднатись до лав асоціації задля кращого спільного майбутнього.


Високі технології, активна дослідницька діяльність, система постійного вдосконалення, контроль якості, стислі терміни виготовлення замовлень – тверда основа для стабільного розвитку та ефективної співпраці.

Запрошуємо кожного зростати разом!

 

Новые поступления

Фасады Кухонные и для шкафа 1 грн.
Профиль AGT 1000 грн.
Танграм 3000 грн.
Полки Тетрис 5000 грн.
Фасадные панели AGT 200 грн.
 

Товары ТОП компаний

топ
ламинат дуб натуральный цвет Цена договорная
топ
Кровать "Каролина" Цена договорная
топ
Кровать "Олива" Цена договорная
топ
межкомнатные двери из цельного дерева Guarini Цена договорная